Szkolenia i kursy na wózki widłowe

Organizujemy kurs na wózek widłowy (kursy na operatorów wózków jezdniowych) z napędem silnikowym, czyli potocznie na operatora wózków widłowych.

CAŁKOWITY KOSZT KURSU TO 350 ZŁ
(nie wymagamy badań lekarskich)

Naszym atutem jest to, że prowadzimy zajęcia z nauki jazdy wózkiem widłowym w trybie indywidualnym bez konieczności zebrania odpowiedniej grupy kandydatów. Wystarczy zapisać się na kurs (telefonicznie, mailowo lub przez formularz zgłoszeniowy) i podać swój numer telefonu – instruktor oddzwoni i zaproponuje pierwszy wolny termin. Godziny zajęć to 8-16 (w szczególnych przypadkach mogą być inne godziny).

Celem kursu jest nauka i zdobycie uprawnień zezwalających do kierowania wszystkimi rodzajami wózków jezdniowych (elektryczne, spalinowe, czołowe, boczne) wraz z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych LPG.

Wydajemy uprawnienia bezterminowe obowiązujące na terenie całego kraju, a za dopłatą 50 zł także uprawnienia unijne (w języku angielskim) obowiązujące na terenie Unii Europejskiej – wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończenie 18 lat oraz ukończenie szkoły podstawowej. Kurs kończy się egzaminem i wydaniem uprawnień w naszym ośrodku.

Dla osób posiadających uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi, proponujemy kursy przypominająco-sprawdzające - zajęcia teoretyczne i praktyczne.Istnieje również możliwość wykupienia indywidualnych zajęć z instruktorem dla osób chcących udoskonalić jazdę wózkiem (koszt 1 godziny to 70 zł.)

Posiadamy bazę dydaktyczną wraz z placem manewrowym w centrum Poznania (przy pętli MPK na Górczynie).

Istnieje możliwość przeprowadzenia kursu u Państwa w siedzibie firmy.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KURS

Jeżeli chcesz się zapisać na kurs wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Osoba odpowiedzialna za szkolenia skontaktuje się w ciągu kilku dni w celu potwierdzenia uczestnictwa w kursie.

Serwisujemy maszyny wiodących marek